15.8 C
Skopje
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Oткри валкана тајна: Овој пејач 14 години не ја измил својата коса

Пејачот Гери Барлоу ја згрози јавноста откако обелодени дека пред неколку дена за прв пат ја измил својата коса после 14 години.

Барлоу се прослави во групата “Take That“ а потоа оствари соло успешна кариера, а на Твитер откри една своја валкана тајна.

“ Денеска е многу важен ден за мене. Ја измив косата прв пат по 14 години, сериозен сум.“-изјави тој.

Ова откритие ги згрози неговите фанови, па некој дури се и подбиваа со него велејќи дека водата после неговото миење на косата била кафеава.

 

поврзани објави

- Advertisement -spot_img

Последни објави