fbpx
1.8 C
Skopje

ФОТО: Водителката го покажа сопругот во јавност – заедно се 25 години

АКТУЕЛНО

Најпознатата некогашна српска водителка, а сега писателка може да се пофали со своето згодно тело и на прагот на петата деценија од животот.

Јелена отсекогаш важела за згодна јавна личност со витка фигура, а тоа го потврди и со најновата фотографија на социјалните мрежи.

Писателката е на одмор на Калитеа, од каде што објави фотогорафија во бикини и ја покажа витката фризура.

Јелена доби и комплимент од македонската водителката Елена Стефановска која во коментар и напиша „згодница моја“.

Водителката и авторката, Јелена Баќиќ Алемпиќ речиси никогаш не ги покажува членовите на семејството, а сега објави фотографија од сопругот со кого се 25. години во брак и јавноста ретко може да го види.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -