21.8 C
Skopje
Sunday, April 14, 2024
Платено политичко рекламирање

ВИДЕО: Излезе најнов трајлер за „Убавицата и ѕверот“

Со нетрпение се очекува 17. март, кога ќе биде примерата на најновиот филм „Убавицата и ѕверот“. Во продолжение, од страна на продукцијата беше пуштен уште еден трајлер.

Во најновиот трајлер се откриваат повеќе сцени, за љубова помеѓу Бела и ѕверот. Во позадина пак може да слушнете дека оди песната „Beauty and the Beast“ од Аријана Гранде и Џон Леџенд.

Дан Стивенс го глуми ѕверот, мис Пот е всушност Ема Томсон, Јуан Мекгрегор е Лумиер, додека Когслорт го глуми Иан МекКелен.

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави