fbpx
1.8 C
Skopje

Ева Заева објави фотки од одморот на Бали – една од нив ќе ве разнежни (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Внуката на Зоран Заев, Ева Заева и Душко Чифлиганец годинава летуваа на Бали. Двојката е се почесто заедно и нормално се поинтересна за медиумите. Фотографии од нивните егзотични патувања ги преплавија социјалните мрежи.

Овојпат ја одбраа Индонезија, рајскиот остров на боговите, познат по кристално чистото море, белите песочни плажи, џунглите и високите вулкански планински масиви.

Инаку Ева веќе се остварува во улогата на моден дизајнер, а во едно интервју изјави дека покрај модата, вториот сон и е поврзан со медицината.

Душко Чифлиганец, дипломиран економист, е син на познатиот бизнисмен Ванчо Чифлиганец. И двајцата негуваат животен стил на кој многумина можат да им позавидат.

Една од фотографиите, која пред неколку дена на својот профил на Инстаграм ја објави Ева, привлече особено внимание и ги рзнежни следбениците на нејзиниот профил. Тие двајцата, се помеѓу две слончиња:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -