fbpx
7.8 C
Skopje

Фото: Сите ја знаеме Грациела, ќерката на Алачки – пејачката го покажа и својот син

АКТУЕЛНО

Македонската пејачка Адријана Алачки често споделува моменти поминати со нејзиното семејство на социјалните мрежи.

Овој пат таа објави фотографија од нејзиниот син Благоја.

Веднаш следуваа бројни коментари, а и фановите посочија дека Благоја повеќе личи на неа, а Грациела на татко ѝ, хармоникашот Горан Алачки.

View this post on Instagram

With my son…

A post shared by Adrijana Alacki (@adrijanaalacki) on

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -