fbpx
5.8 C
Skopje

ВИДЕО: Ова дефинитивно е најдобриот доктор на светот

АКТУЕЛНО

Многу дечиња имаат страв од доктори, а посебно кога стане збор за боцкање. Дека не се сите доктори „страшни“ за малите деца, потврдува и ова видео.

Наместо фрустрирање на децата со боцкањето, овој лекар вакцината ја прави играчка и бебето е среќно, весело, насмеано, а не исплашено.

https://www.youtube.com/watch?v=5rvr2grgE-Q

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -