3.8 C
Skopje
Sunday, December 3, 2023

ПОЗИТИВ НА ДЕНОТ: Бебенце ја имитира својата мајка (ВИДЕО)

Фактот дека децата уште додека се бебиња учат од своите родители, го потврдува и ова видео, во кое малото девојче ја имитира својата мајка, извикувајќи „Те сакам“.

Видеото ќе ве разведри од напордниот ден кои што се го имале. Погледнете:

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -