fbpx
22.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Мешај мали: Танцот на ова момче ќе ве натера веднаш да почнете да потскокнувате

АКТУЕЛНО

На социјалните мрежи често може да бидеме нерасположени, при што со едно видео или фотографија, се менува се, па и расположението.

Малку смеа никогаш не е отповеќе, а танцот на едно дете насмеал многу луѓе ширум светот.

Погледнете го видеото кое се шири по социјалните мрежи, а во кое се гледа едно преслатко момче како игра.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -