35.8 C
Skopje
Wednesday, June 12, 2024

Ја запроси својата девојка во полна терената, доби одговор што не очекуваше (Видео)

Интересна снимка се појави на социјалните мрежи како момче ја запросува својата девојка во теретана.

Имено момчето во препознатлив начин клекнува пред девојката и ја побарува за жена додека таа со помош на инструкторот изведува вежби.

Одговорот на девојката беше урнебесен, но сепак сите успеаа да го разберат по што следуваа овации.

Доста интересен начин да ја запросите својата девојка доколку и вие сте пар кој е љубител на фитнесот.

Погледнете го видеото во продолжение да видете за што поточно станува збор:

поврзани објави

Последни објави