Фчерашни новости со нова песна – Гули Брату Питу (Видео)

0
1

Новинарите на Фчерашни новости ексклузивно за своите фанови и гледачи излегоа на терен за да дознаат каде се имаше изборни нерегуларности.

Во очи големиот христијански празник, откриваме како веганските браќа го празнуваат Велигден.

И за крај на барање на фановите нова песна и спот на Фчерашни. Најновата епизода на вчерашни на Канал 5 во недела од 19:30 часот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here