16.8 C
Skopje
Tuesday, April 16, 2024
Платено политичко рекламирање

Лила знае да ужива: Качена на јахта во Грчка си се разлади со црево и ги возбуди фановите (Видео)

Популарната и една од најатрактивни водителки во Македонија Лила Филиповска деновиве е на одмор во Грција од каде се пофали со ново видео постирано на социјалните мрежи. На самото видео Лила изгледа одлично како и секогаш, но она што посебно ги возбуди нејзините фанови е тоа што водителката се разладува со црево.

Качена на јахта, на која го има и грчкото знаме. Водителката доби коментари од типот: „Ти си македонската кралица“, „прекрасна си“, „Што се ладиш со црево кога имаш цело море, да не ти е страв од рибите да не ти ги изедат силиконите“.

На овој нејзин пост на Инсграм познатата водителка има повеќе 3800 лајкови. Видеото можете да го погледнете ОВДЕ

Прочитај повеќе вести: Како изгледа мајката на Шехерезад?

Познатата турска актерка Зејнеп Корел и е мајка на убавата актерка која ја гледавме во 1001 ноќ, а сега и во Далеку од дома, Бергурзал Корел.

Foto

Убавата актерка и сопруга на Халид Ергенч, ја наследила убавината и талентот од мајка си која ја гледавме во многу турски серии и е една од најнаградуваните турски актерки.

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави