16.8 C
Skopje
Tuesday, April 16, 2024
Платено политичко рекламирање

Преубавата ќерка на Жељко Јоксимовиќ: Познатиот пејач сподели приватна фотка, а доби коментар од Јелена

Мина Јоксимовиќ полека но сигурно оди по стапките на нејзиниот татко Жељко Јоксимовиќ, а нејзиниот талент на Инстаграм го сподели нејзиниот чичко, познатиот глумец Саша Јоксимовиќ.

Горд сум на Мина Јоксимовиќ, па има ли некој подобар, има ли? – напиша чичкото на Мина под видеото во кое таа ја изведува песната When the party is over. Слушајќи го видеото веруваме дека Мина покажа дека е и те како талентирана.

Ова видео и се допадна и на Јелена Томашевиќ, која дала свој коментар кој гласи: Боже, прекрасна е!

А за да не ви раскажуваме како пее ќерката на Јоксимовиќ и дали навистина има талент, проценет сами во во видеото на линкот ОВДЕ

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави