fbpx
4.8 C
Skopje

ФОТО: Македонско девојче – топло време и топлес жешка Емилија Розман

АКТУЕЛНО

Македонско девојче, македонска убавина. Вака може да се коментира само под фотографиите кои ги објави манекенката Емилија Розман на својот Инстаграм профил.

Таа објави фотографии, топлес, но се гледа само грбот, сепак, глетката е убава, мора да признаме сите. Имаме и ние убави девојчиња, браво Розман.

Розман секогаш е позитивна, знае да се шегува, па овојпат во опис на фотографијата напиша: „Шокантно! Емилија Розман и оваа година не ја облече монтката на плажа.“

Емилија уживај на Сент Тропе и почесто радувај ги твоите фанови со фотографии.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -