8.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

Девојката на Роналдо сака луксуз, но она со што се пофали остава без зборови

Партнерката на португалскиот фудбалер Кристијано Роналд (34), Аргентинката Георгина Родригез (25) на својот профил на Инстаграм се пофали со фотографија од приватен авион, на кој изгледа како да спие, меѓутоа внимание привлекува нејзината чанта која ја држи во себе.

Марката на чантата е Прада која на официјалната страна на брендот може да се пронајде и истата чини 2.160 евра или фантастични 132.832 денари.

Се гледа дека девојката на Роналдо сака луксуз, со оглед на тоа дека неодамна на социјалните мрежи исто така сподели фотографија, каде позира пред хеликоптер.

Сепак, овој момент со чантата од колекцијата на дизајнерот Аблоа за брендот Луи Витон. Иако овој модел креира за машка колекција, веројатна Георгина си добила и пример специјален за себе.

Георгина и Роналдо порано го држеа својот приватен живот многу далеку од медиумите, но во последниот период убавата манекенка се почесто се фали на социјалните мрежи со своите придобивки.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -