8.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

Падна на колена пред жената која ја барала цел живот: Емотивна средба помеѓу мајка и ќерка после 52 години (ВИДЕО)

Ен Блоџет (73) не ја видела својата ќерка Лори Јонкас откако ја дала на посвојување, а тоа се случило во септември 1965 година.

Кога се одлучила на таков чекор Ен била многу млада, немажена девојка, а задржувањето на детето во тие услови и во тоа време било срамно.

Во април 2017 година, таа добила повик од нејзина роднина која тврдела дека ја пронашла нејзината ќерка преку веб сајт кој ја открива ДНК поврзаноста меѓу луѓето.

Емотивната средба која покажува дека крвта не е вода можете да ја погледнете во видеото во продолжение:

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -