3.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

Си нарачала пижами преку Интернет: Кога стигнале дома не можела да си поверува на очите што гледа

Шенон Браун се изненадила кога ги добила пижамите кои ги нарачала преку Интернет. Имено, црно-белите пижами биле преплавени со илустрација на разни первеерзии.

Британката фотогафијата ја објавила на Твитер и веднаш станала хит на друштвените мрежи.

Погледете.

Фото

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -