30.8 C
Skopje
Thursday, July 25, 2024

ФОТО: Златен ретривер кој сака да се гушка

Доколку некој од вас живее во Њујорк и сака гушкање од куче, веднаш може да се упати кон Челзи, каде ќе го пречка златниот ретривер Лобутина и ќе започне со прегратките.

Овој сладок ретривер веќе има околу 93.000 следбеници на Инстаграм, каде често се објавуваат фотографии, како тој со најразлични луѓе влегува во прегратки, кои понекогаш траат и долг период.

View this post on Instagram

Repost @olivia_hh Louboutina is so cuuuuuute!

A post shared by Louboutina (Loubie) (@louboutinanyc) on

View this post on Instagram

❤️ Shy selfie with this guy 🐶📸👴🏼

A post shared by Louboutina (Loubie) (@louboutinanyc) on

поврзани објави

Последни објави