6.8 C
Skopje
Tuesday, November 28, 2023

Владо Јовановски: ВОЈНА ЌЕ ИМА! Црпко никој не сака во твојата кожа да биде!

Актерот Владо Јовановски на својот фејсбук профил вели дека ќе има нова војна и прашува колку чини кило пластичен екслопзив на црниот пазар.

 

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -