fbpx
17.8 C
Skopje

ФОТО: Перо Антиќ се пофали со своето најголемо богатство!

АКТУЕЛНО

Најдобриот македонски кошаркар, прв роден Македонец кој заигра во НБА лигата, Перо Антиќ на социјалните мрежи го откри најголемото богатство.

Иако можеби на почеток помисливте дека станува збор некој од неговите луксузни автомобили или пак мобилни телефони кои му се вистинска страст, сепак тоа се неговите три сина кои му се најголемото богатство во животот.

 

View this post on Instagram

My boys!! My everything!! ❤❤❤

A post shared by Antic Pero Official Instagram (@cickostoilko) on

Антиќ на социјалната мрежа „Инстаграм“ за првпат објави заедничка фотографија од сопствените три деца, Лука (9 години) и Павел (4 години) и најмладиот Петар кој за еден месец ќе полни година.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -