fbpx
26.8 C
Skopje

Меланија Трамп е вистинска убавица! Но оваа министерска сопруга ќе ве остави без здив!

АКТУЕЛНО

Новиот министер за финансии на САД Стив Мнучин дефинитивно е човек кој знае како да си подреди својот живот. Тој не само што има над 40 милиони долари, но е и сопруг на неверојатната убавица Луис Линтон.

Неодамна таа се снима во филмот Intruder каде не остави речиси ништо на случајноста

Интересна е и нејзината фотосесија во списанието Максим

Министерот Мнучин се запознава со блескавата убавица за време на галавечер во Лос Анџелес, каде што таа ја засени претседателската сопруга, Меланија Трамп.

За време на заклетвата на нејзиниот сопруг во Белата куќа, таа се појави во блескав син тоалет со кој предизвика огромно внимание но и пофалби од страна на модните списанија во САД.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -