fbpx
19.8 C
Skopje

ВИДЕО: Чудното аплаудирање на Никол Кидман

АКТУЕЛНО

На 89-то доделување на Оскари, голем интерес во јавноста побуди аплаудирањето на актерката Никол Кидман, нешто што се разликува од нормален аплауз.

Нејзиниот фустан беше доста интересен, на дел од медиумите им го сврте и вниманието, но она што беше поинтересно и забележано, е ракоплескањето на Кидман, кое беше споредено со – фока?!

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -