7.8 C
Skopje
Wednesday, February 28, 2024

Иванов со обраќање во 16:30 часот, Ахмети во меѓувреме на Бихаќка!

Претседателскиот кабинет соопшти дека претседателот Ѓорѓе Иванов денес ќе им се обрати на граѓаните на Република Македонија во 16:30 часот .

„Претседателот Ѓорге Иванов денеска во 16, 30 часот ќе им се обрати на граѓаните“, соопшти претседателскиот кабинет.

Во меѓувреме лидерот на ДУИ, Али Ахмети е на средба со Зоран Заев во седиштето на СДСМ во Бихаќка.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -