fbpx
35.8 C
Skopje

Овој актер е главен фаворит за улогата на новиот Џејмс Бонд

АКТУЕЛНО

Шансите да Рајан Гослинг биде новиот Џејмс Бонд осетно се зголемија после доделувањето на Оскарите

После скандалозната завршница на доделување на Оскарите кога по грешка беше прочитан погешен победник во категоријата за најдобар филм, додека сите останати беа во шок, славниот актер делуваше прилично смирено, а неговата реакција стана хит на друштвените мрежи.

Во продолжение погледнете ја реакцијата на Гослинг.

Поради ова кладилниците ги преполовија ковтите за тоа кој ќе биде избран за новиот Џејмс Бонд, сепак пред него сеуште се Џејмс Нортон, Том Харди и Мајкл Фасбехдер.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -