30.8 C
Skopje
Saturday, June 15, 2024

Роналдо ќе стане татко на близнаци

Напаѓачот на Реал Мадрид, Кристијано Роналдо ќе стане татко по втор пат, пишуваат англиските медиуми.

Тие пишуваат дека станува збор за сурогатна мајка која живее на западното крајбрежје на САД. Таа е бремена со близнаци.

Кристијано и неговите блиски немаат трпение да ги сретнат новите членови на семејството. Тој преценил дека е време неговиот син да добие брат, со кој заедно ќе расте.

Роналдо има шестгодишен син, чија мајка за јавноста остана непозната.

поврзани објави

Последни објави