fbpx
6.8 C
Skopje

Пожар кај барака „Дрво декор“

АКТУЕЛНО

Пожар избувна претпладнево во барака спроти „Дрво декор“ во Скопје.

Екипи од противпожарната служба на град Скопје интервенираа за гаснење на пожарот.

Од противпожарната служба информираа дека во гаснењето на пожарот се вклучени осум возила.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -