fbpx
6.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Article

Колку е богат новиот претседател на САД?

Новиот претседател на Сад тврди дека тежи 10 милијарди долари, експертите тврдат дека тоа е многу помалку! Навистина сум богат. Можам тоа да ви го...

Latest news

- Advertisement -spot_img