fbpx
5.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Исус Христос Велигден

Исус од крстот проговорил седум пати- ова се значајните зборови

Христовите последни зборови за нас Христијаните се од огромно значење. Тие ни ја откриваат Неговата голема љубов и големината на Неговата жртва. Исус од крстот...

Latest news

- Advertisement -spot_img