fbpx
6.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Премиер

Заев на МТВ: Прво интервју во својство на премиер

Првото интервју како премиер, Зоран Заев ќе го има утревечер во 20:15 часот на Првиот канал на Македонската телевизија. Прашања ќе му поставуваат новинари од...

Latest news

- Advertisement -spot_img