fbpx
6.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

роаминг

Бесплатен роаминг во ЕУ од 15 јуни

Oд 15 јуни корисниците на мобилни телефони кои патуваат во други земји од ЕУ, ќе можат да воспоставуваат телефонски повици, да испраќаат текстуални пораки...

Latest news

- Advertisement -spot_img