fbpx
5.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

саем

Саем за вработување во Битола

Агенцијата за вработување на РМ денеска во Битола го одржа вториот Саем за вработување на кој со свои штандови се претставија 40-на фирми и...

Latest news

- Advertisement -spot_img