32.8 C
Skopje
Tuesday, July 16, 2024

Спиев со 22-ца мажи за 10 дена“: На оваа девојка и велат дека е вистински срам, а нејзиниот одговор ги изненади сите

Нејзиното име е Тајла Медисон, живее во Њукасл, Австралија, а по неодамна раскинувањето со момчето се пресели во Европа и беше на одмор 10 дена. За тоа време имала интимни односи со 22 мажи, како што открила на Тикток. Нејзината приказна предизвика многу негативни коментари, на кои таа не молчи.

„Го оставив дечко ми и отидов на одмор 10 дена. Целта ми беше да спијам со 20 мажи, но, еве, дојдов до број 22“, вели таа.

Меѓу коментарите се и оние во кои се нагласува дека треба да се срами од својот животен стил.

Има и такви кои ја бранат и исто така велат дека има двојни стандарди.

„Замислете дека вашата животна мисија е да спиете со секој маж на кој ќе налетате, да ја објавите на Интернет и да очекувате пофалби за тоа“, не стивнуваат критичарите. Како ја коментирате оваа исповед?

Мислам дека нема од што да се срамам. Моите најблиски ме знаат и знаат каква личност сум во реалниот живот, мојата онлајн содржина е само да изградам бизнис. Отсекогаш сум била отворена книга за сè во животот и ми се допаѓа моите социјални мрежи да го одразуваат тоа, така што нема многу што е надвор од границите.“, пишува Daily star.

поврзани објави

Последни објави