fbpx
19.8 C
Skopje

Видео: Најневеројатните скулптури од мраз создадени некогаш

АКТУЕЛНО

Замоци од мраз има само во бајките и фантастичните филмови, како Џејмс Бонд. Но дали навистина е само така? Уживајте во 15 неверојатни ледени скулптури создадени од човекот.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -