3.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

ВИДЕО: Излезе „домашното видео“ на прекрасната учесничка на британскиот „Голем брат“

Прекрасната Јасмина Волц, е учесника во новата сезона на британското „ВИП“ реално шоу, „Големиот брат“, а уште пред самото влегувањето во куќата таа предизвика големо внимание.

Токму пред самиот влез во реалното шоу, во јавноста се појави домашното видео на Јасмин, па убавата бринета го сврте вниманието кон себе.

Филмот за возрасни, Јасмин го снимила со своето момче на Денот на вљубените, а се појавил на една од најпопуларните порно-страни „Pornhub“.

Инаку, Јасмин е позната по тоа што во 2010. година ја претепала Линдзи Лохан, но и по љубовната авантура со актерот Дејвид Аркет, додека бил во брак со колешката Кортни Кокс. Во 2004. година била уапсена поради поседување на дрога, а излегувала и со бројни познати личности, меѓу кои и актерот Крис Пајн.

Таа има учествувано во го американското издание на „Големиот брат“, а во продолжение ви прикажуваме една од пожешките снимки од тогашното шоу. Уживајте…

https://youtu.be/Z2ccHrXRg6g

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -