Sun. Sep 24th, 2023

Некогаш најдобриот фудбалер на светот, Бразилецот Кака не жалеше многу по разводот со својата сопруга Каролина Селико, која според медиумите во Бразил ја изневерил.

Поранешниот играч на Милан веќе има нова девојка. Станува збор за преубавата Каролина Диас, која работи како модел во Јужна Америка.

Кака ужива, а потврда за сето тоа се фотографиите…

By kiko

Leave a Reply

Your email address will not be published.