12.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

ФОТО: Кака не жалеше многу, бргу по разводот си пронајде нова бомбастична девојка

Некогаш најдобриот фудбалер на светот, Бразилецот Кака не жалеше многу по разводот со својата сопруга Каролина Селико, која според медиумите во Бразил ја изневерил.

Поранешниот играч на Милан веќе има нова девојка. Станува збор за преубавата Каролина Диас, која работи како модел во Јужна Америка.

Кака ужива, а потврда за сето тоа се фотографиите…

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави