fbpx
35.8 C
Skopje

Булеварко за амбасадорите 🙂

АКТУЕЛНО

Е сеа вака…..
Нов амбасадор на САД во Македонија, ќе биде…..Хојт Ји ?????????
А Трамп знае за ова или не?
Режија?
Pray for Класната, Миленко и Еднооките….
#КаковКрах
#ДајтеЕднаБалада

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -