fbpx
29.8 C
Skopje

(ВИДЕО) ЈА ВООДУШЕВИ ПУБЛИКАТА: Роналдо јуниор со неверојатни фудбалски вештини

АКТУЕЛНО

Синот на Кристијано Роналдо по завршувањето на финалето од Лигата на шампионите и церемонијата за доделување на пехар, пред публиката ги покажа своите фудбалски способности.

Публиката со воодушевување ги проследи и уживаше во потезите на Роналдо јуниор.

https://www.youtube.com/watch?v=6bVatwVqpcs

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -