fbpx
5.8 C
Skopje

ФОТО: Ги надмурди и службите – Марјана Станојковска не ја изненади ниту снегот

АКТУЕЛНО

Една од најубавите девојки во Македонија, позната уште и како „лото девојка“, Марјана Станојковска не дозволи да биде изненадена од снегот и ниските температури кои ја зафатија Македонија.

И додека државните и општинските служби мака мачат со чистење на улиците, Марјана со одлична зимска опрема им објасни како да се подготват, барем за следниот снежен бран.

Фотографиите ги сподели самата Марјана на социјалните мрежи.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -