fbpx
24.2 C
Skopje

Исчезна 13-годишно девојче од тетовско Глоѓи

АКТУЕЛНО

С.Ш. (24) од село Глоѓи, тетовско, вчера пријавил дека истиот ден околу 07.00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата 13-годишна сестра.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -