21.8 C
Skopje
Tuesday, July 23, 2024

ВИДЕО: Дете од публиката го засени шоуто на Џастин Тимберлејк

Еден млад фан на Супербоул стана интернет сензација и е попопуларен од самиот настап на Џастин Тимберлејк. Неговите реакции го насмеаја целиот свет.

Тринаесетгодишниот Рајан Мекена ја искористи приликата за време на настапот на Тимберлејк за да направи селфи, а потоа гледа во сликата додека пејачот игра покрај него и е во фокусот на камерите.

Младиот Рајан беше толку возбуден што се сликал со познатиот пејач, што го пропушти остатокот од неговото шоу, кое што се одржуваше на неколку сантиметри од него.

Целата сцена претставуваше неисцрпна инспирација за илјадници мемиња кои се појавија по социјалните мрежи.

https://www.facebook.com/cnn/videos

поврзани објави

Последни објави