11.8 C
Skopje
Sunday, April 14, 2024
Платено политичко рекламирање

Безбедносна камера сними се: Багерист наместо кон песокот, тргна кон својата шефица со багерот (Видео)

Безбедносната камера на едно градилиште во Кина сними ужасна сцена додека багеристот за малку не ја фати својата шефица со багерот со кој работи, а која била негов надзорник и се шетала додека тој товарел песок во камионите.

Инцидентот се случил на 24 минатиот месец, а видеото предизвика лавина коментари на социјалните мрежи.

На видеото се гледа како таа шета низ градилиштето додека тој товари песок во камионите, но во еден момент со багерот несвесно тргнал кон песокот додека пред него се наоѓаше неговата шефица.

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави