21.8 C
Skopje
Tuesday, July 23, 2024

Цеца ги изненади фановите: Поза во која никој ја нема забележано порано (Фото)

Иако многу пеачки не можам да го замислат својот ден без фитнес, Цеца дури сега одлучи да воведе некои промени во нејзиниот живот.

Популарната Светлана Цеца Ражнатовиќ целовремено говореше дека не води грижа за исхраната, со обзир дека никогаш немала проблем со килажата, па за тоа никогаш не обратила внимание и на фитнесот.

Таа на својот Инстаграм профил ги објави новитетите, а во прашање се тренинзи со специјални вежби.

Иако некој ќе помисли дека не е во кондиција, затоа што до сега нема вежбано, Цеца покажа колку и на што е спремна.

поврзани објави

Последни објави