fbpx
2.8 C
Skopje

Најслатките солзи и урнебесни реакции: Дечиња дознаваат дека ќе добијат брат или сестра, но тоа воопшто не им се допаѓа (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

„Мама е бремена“, „Ќе добиеш братче“, „Ќе ти родам сестричка“.

Да, сите овие информации се прекрасни вести. Но, тие воопшто не им се допаѓаат на овие дечиња.

Дел од нив воопшто не сакаат ново бебе, другите плачат затоа што не им се допаѓа полот на бебето кое доаѓа. Овие дечиња плачат, но нивните реакции се урнебесни.

Kids React to Pregnancy Announcements

If you're an only child, you can't relate. 😂

Posted by Peachy on Friday, May 31, 2019

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -