fbpx
18.8 C
Skopje

Никој не им верувал кога им кажувале што прави нивниот син, а потоа поставиле камера и се снимиле

АКТУЕЛНО

Донесувањето на малото бебе дома и запознавањето на постарото братче или сестриче може да биде многу застрашувачко. Кој знае што може да помисли и направи постарото дете и што ако целосно го „отфрли“ новиот член во семејството?

Кога овие родители го донеле новороденото девојче и му ја дале во раце на нејзиниот брат, не ни помислувале што ќе се случи.

Тоа што тој го направил е премногу слатко за било какви зборови…

Погледнете го виедото:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -