7.8 C
Skopje
Wednesday, February 28, 2024

ВИДЕО: Ние сме специјалки, ние сме генијалки – СЈО на Златна Бубамара на популарноста!

Генијална изведба на Биба Додева, со уште две колешки, преку музички и сценски настап во кој ги имитираа трите специјални обвинителки на чело секако со специјалната јавна обвинителка Катица Јанева.

Ние сме специјалки, ние сме генијалки, ние сме супер секси, ние сме пали гаси, пееше Биба Додева на вчерашната манифестација.

Додева, која беше во главната улога на вчерашната интерпретација за СЈО, исто така ја изимитира специјалната јавна обвинителка Катица Јанева како стои пред МВР велејќи им на полицајците да ја отварат капијата за влез во министерството.

Видео: Телеграф

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -