fbpx
28.8 C
Skopje

Димовски го честиташе роденденот на СДСМ: Размислувајте со повеќе патриотизам

АКТУЕЛНО

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Илија Димовски го честиташе 26. роденден на СДСМ.

„Се надевам дека во иднина ќе размислувате со повеќе разум и патриотизам. Размислувајте долгорочно, не само за следните 26 дена“, рече Димовски.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -