4.8 C
Skopje
Friday, February 23, 2024

Хорор во Хрватска: Мајка со две деца пронајдени запалени, сомнеж за самоубиство

Хрватска во изминатите неколку дена е потресена од трагедијата во која мајка со две деца на возраст од 5 и 1 година беа пронајдени запалени во автомобил.

Првичните наоди укажуваат на тоа дека станува збор за самоубиство бидејќи возилото било навлезено далеку во шумата и тешко би било да се врати повторно на патот. Исто така пронајдена е и плинска боца, а веќе починатата мајка оставила плик со пари за сопругот, пред да си замине од работа и отиде во смрт.

Мајката ден претходно на својата мајка се жалела дека е на крај со силата бидејќи на сопругот по вторпат му се вратил тумор на мозокот и се сама требало таа да прави.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -