fbpx
11.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Автомобил плови во Вардар, пожарникарите се обидуваат да го извлечат

АКТУЕЛНО

Автомобил попладнево излета во водите на Вардар во центарот на Скопје. Непознати се причините како возилото се нашло во водите на Вардар, а екипи на пожарникарните служби се обидуваат да го извлечат.

Автомобил плови во Вардар во центарот на Скопје

Жолт автомобил Нисан попладнево излета во водите на реката Вардар во центарот на Скопје.

Posted by A1on.mk on Monday, December 18, 2017

Видео: А1он

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -