fbpx
19.8 C
Skopje

Се огласи и Милан: Не само што Бонучи нема да замине, туку ќе го потврди останувањето со нов договор

АКТУЕЛНО

Тоа е интересно како се пишува за Лео, а тој веќе ги демантира тие натписи. Но не само тоа, тој ќе го потврди тоа со нов договор наскоро, информацијата е медиумска шпекулација. Лео е тотално внесен во проектот на Милан, капитенот работи напорно како и неговите соиграчи, со цел да излезат од негативната позиција“, реагираат од Милан, по повод наводното заминување на Бонучи во Сити или Барселона.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -