fbpx
24.2 C
Skopje

Додека играла сѐ се гледало, а тогаш на стол ги раширила нозете

АКТУЕЛНО

Пејачката Кејвин Ктхјела од Албанија извела прилично сензуален и провокативен танц кога се појавила во секси црвен фустан со кој открила дека не носи гаќички.

За време на играњето нејзиниот фустан открил повеќе од што требало. Мажите во студиото не знаеле каде попрво да гледаат – дали во бујното деколте или во нејзиното разголено меѓуножје.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -