21.8 C
Skopje
Tuesday, July 23, 2024

Васко Ефтов VS Сашо Тасевски: Директорот на Драмски Театар го напушти интервјуто!

Ваквиот потег на Тасевски следеше откако претходно Ефтов прочита ФБ статуси на актерот  од минатото, во кои го критикува именувањето на Талат Џафери за министер за одбрана во претходната влада.

ФОТО

поврзани објави

Последни објави